Patēriņa kredīts bankas

Nordea ir Ziemeļeiropas finanšu korporācija, dibināta 2000. gadā. Tās galvenie biroji atrodas Stokholmā, un proporcionāli lielākā daļa Nordea akciju pieder somiem. Nordea ir liels tirgus spēlētājs ne tikai Baltijas valstīs, bet arī Polijā un citur; tā tiek arī ļoti aktīvi reklamēta, piemēram, esot Rīgas maratona galvenais sponsors. Šajā rakstā apskatīsim Nordea pakalpojumu – patēriņa kredītu, – kādu to piedāvā privātpersonām.

Lasiet un uzziniet vairāk – nordea.lv

Ar ko izceļas Nordea patēriņa kredīts?

  • Summa līdz 12 000 eiro – vairāk, nekā vairākumam kredītdevējiem;
  • Izdevīgi piedāvājumi bankas klientiem – procentu likme no 16% pašiem uzticamākajiem;
  • Maza komisijas maksa – min. 15 EUR vai 2% no kredīta summas;
  • Dažādas akcijas – tērējot naudu ar Nordea karti, jūs saņemat punktus, kurus apmainīt pret dāvanu kartēm (piemēram, Nacionālā Teātra, grāmatnīcu u.c. vietu dāvanu kartēm);
  • Ērti saņemt, ērti pieteikt, ērti atdot.

Ko vēl der zināt par Nordea patēriņa kredītu?

Nordea patēriņa kredīts ir paredzēts cilvēkiem ar palieliem ienākumiem (vismaz pēc Latvijas standartiem) – virs 310 eiro pēc kredītsaistību nomaksas. Tas ir pieejams tad, ja jums ir vismaz 18, bet ne vairāk kā 70 gadu. Diemžēl jums vajadzīgs algas konts Nordea bankā, ja vēlaties pretendēt uz izdevīgākiem noteikumiem, turklāt kontā algai jātiek ieskaitītai vismaz 3 mēnešus. Šī iemesla dēļ tīri praktiski Nordea patēriņa kredīts ir izdevīgāks bankas klientiem, taču kļūt par Nordea klientu nav nemaz tik peļami.

Citas bankas te.

Kādēļ Nordea?

Nordea ir banka, kas izceļas ar lielisku klientu apkalpošanu, stabiliem līguma nosacījumiem un lieliski apmācītiem darbiniekiem, kas palīdzēs jums rast sev interesējošu risinājumu jebkurā laikā. Tā ir arī viena no augstāk novērtētajām bankām pēc darbinieku vērtējuma; tas ir, Nordea tiek uzskatīta par vienu no labākajām bankām, kur strādāt.

Turklāt, tā kā Nordea nav pati lielākā, korporatīvākā banka Latvijā, varat rēķināties ne tikai ar pozitīvu, bet arī personīgu attieksmi pret savām vēlmēm. Nordea ir arī ļoti pretimnākoši, ja mainās jūsu dzīves apstākļi, tādēļ varat būt drošs, ka jūsu sauciens – ja vien tas būs pamatots – pēc jauniem līguma nosacījumiem netiks atstāts novārtā.

Patēriņa kredītu varat tērēt, kā vien tīkas, taču tāpat ir ļoti svarīgi novērtēt to, vai pēkšņas pārmaiņas dzīvē nevar izmainīt jūsu spēju kredītu atmaksāt. Protams, bankas kredītus izsniedz tikai tad, ja redzams, ka tos varēsit atmaksāt, taču pirms aizņemties labāk būtu arī pārliecināties, ka jums ir kādi uzkrājumi, ar kuriem varat dzīvot vismaz kādus 3 mēnešus gadījumā ja kas atgadās darbā vai uznāk ilgstoša slimība. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *