Kā atrast un izvēlēties labākos kredītu piedāvājum

naudaLaicīgi izdomājot dažādus jautājumus par pieejamajām kredītu iespējām, aizņēmējam ir labāka iespēja atrast labāko aizdevēju tieši aizņēmēja vajadzībām.

Mūsdienu nestabilajā ekonomikā, mēs vēlamies ātrus risinājumus un ātru peļņu, un mēs gribam rezultātus pēc iespējas ātrāk, tomēr ieguldījumu peļņai ir vajadzīgs laiks. Laiks ir nepieciešams arī, lai atrastu labāko investīciju kredītu, kas atbilstu Jūsu vajadzībām.

Apspriediet Jūsu plānu ar savu finanšu plānotāju un grāmatvedi. Vai jūs varat atļauties investīciju kredītu?

Arī banka piedāvā kredītus. Banka piešķir līdz 100 000 EUR  kredītus, un šī summa atkarīga no Jūsu vai galvotāja ienākumiem. Būtiski, ka kredīta atmaksa sākas tikai gadu pēc beigšanas un atmaksas termiņš ir 10 gadi. Jūs varat atlikt kredīta atmaksas termiņu, ja turpināt studijas, esat grūtniecības vai pēcdzemdību atvaļinājumā, esat bērna kopšanas atvaļinājumā un nestrādājat pilnu darba laiku vai esat bezdarbnieka statusā.

Godīgi apspriediet savu pašreizējo finansiālo situāciju  – sagatavojiet informāciju par kredītu atlikumiem visiem kredītiem, tostarp auto kredītiem, patēriņa kredītiem un visām kredītkartēm; bankas konta bilancēm; algas aprēķinu. Ja Jūs nevarat atļauties investīciju kredītu šajā brīdī, apsveriet stratēģijas, lai nomaksātu savus pašreizējos parādus, samazinātu izdevumus un, iespējams, palielinātu savus ienākumus. Jūsu finanšu plānotājam vai grāmatvedei būtu jāspēj palīdzēt Jums ar budžeta plānu.

Apspriediet riskus, kas iesaistīti ar ieguldīšanu akcijās un/ vai īpašumā.

Pārskatiet savus ikdienas tērēšanas paradumus un samaziniet izdevumus tā, lai pietiktu pirmās nepieciešamības lietām un parādu/aizdevumu atmaksai. Esiet gatavs kardinālām pārmaiņām! Apsveriet mainīt dzīvesvietu, lai samazinātu īres vai komunālos izdevumus. Lai netērētu naudu par degvielu vai auto remontu, pagaidām izmantojiet sabiedrisko transportu un, ja tas ir iespējams, pārskatiet pārtikas iegādes paradumus – meklējiet lētākus risinājumus.

Nosakiet, kāda veida ieguldījumus Jūs varat veikt ar savu riska profilu. Riska profils ir novērtējums par to, kā Jūsu finanses tiktu ietekmētas noteiktos apstākļos, piemēram, ja Jūsu īpašumu vai akciju vērtība samazinātos. Riska profils jāaizpilda atsevišķi par katru investoru. Jūsu finanšu plānotājam jāspēj Jums ar to palīdzēt. Ja Jūs pilnībā neizprotat informāciju, uzdodiet jautājumus.

Aprēķiniet, cik daudz naudas Jūs varat veltīt saviem ieguldījumiem mēnesī no jūsu budžeta aprēķiniem.

Izmantojiet uzticama investīciju kredīta brokera pakalpojumus, lai atrastu labāko kredītu iespēju Jums.

Vērsieties pie brokera, kas būs godīgs pret valsts iestādēm, jo jebkuras “kļūdas” Jūsu kredīta pieteikumā pieļausiet Jūs un Jums būs jāatbild uz visiem jautājumiem par savu investīciju kredītu.

Esiet reālistiski attiecībā uz to, cik daudz Jūs varat atļauties aizņemties, un ievērojiet savu noteikto budžetu, nenovirzies no sava budžeta šajā brīdī.

Līgumsodu apjoms un apmērs ir atrunāts kredīta līgumā.

Nokavējuma līguma soda summai nevajadzētu pārsniegt kredīta pamatsummu – tā taisnīgums un atbilstība vispārējai praksei ir atkarīga no kredīta summas.

Ja rodas šaubas par nokavējuma līguma soda summas taisnīgumu un atbilstību vispārējai praksei, iesakām Jums vērsties aizsardzības centrā pēc vērtējuma.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *